
16 березня ‒ 11.00 ‒ Інтерактивна бесіда “Баран-баран-буц” у рамках традиційного Культурного декрету
“Баран-баран-буц”… Хто з нас, дорослих, не пам’ятає ці потішки з люблячими бабусею і дідусем, мамою й татом, старшими братиками й сестричками? Ці перші майстер-класи спілкування малят прийшли до нас із далеких-далеких часів разом із “кую-кую чобіток”, “ладки-ладки”, “сорока-ворона”. Їх і досі полюбляють наші замурзанці й хвастунці, незважаючи на те, що з першого року життя вже вправно володіють смартфонами та комп’ютерами.
Отож, якщо Вам цікаво дізнатися, як розвивали дитину в далекі часи, як плекали її від народження, якими іграшками забавляли і в які ігри бавились дітлахи, якщо бажаєте потримати в руках втішалочку під назвою “вуркало”, від якого посмішка вмить витре слізоньки — завітайте на зустріч із мамою трьох дітей і автором понад 50 наукових студій про дітей і дитинство Левчук Ярославою. Ви також почуєте про захоплення Ярослави, книжки її прадідуся та казки бабусі, гармонію дорослих і дітей в минулому і сучасному.
Вартість (з дорослого): 70 грн.
ОБОВ’ЯЗКОВА попередня реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/1GAbEgS5LqG_wRAcETfZT3omQePyC40_RVm4EickvX6w/edit
Телефон для довідок: (044) 288 28 07
Культурний Декрет — проект групи https://www.facebook.com/groups/KyivBabyParentFriendlyPlaces/, створений для мистецького дозвілля батьків з дітьми віком від 0 до 3 років.
Усі, хто цікавитимуться іншими екскурсіями, додавайтеся до групи Культурний Декрет – музейні зустрічі для батьків з малюками. #культурнийдекретумузеї #культурнийдекрет #музейгрушевського
30 березня ‒ 16.00 ‒ “Кавові історії Грушевських”
На всіх шанувальників високого мистецтва й філософії спілкування чекають історії про гімназиста, який не навчився грати на скрипці і без жодного докору сумління заздрив усім, хто вмів танцювати. Чекають також розповіді про історика, який мріяв стати письменником і завжди писав вірші, коли закохувався, про інтелектуала, мандрівника, захопленого колекціонера, про людину, якій не вистачало 24 години на добу, але яка знаходила час на зустрічі з колегами, друзями, учнями за філіжанкою кави у львівських кав’ярнях “Віденській”, “Центральній” та “Monopol’”. Всі ці історії про Михайла Грушевського…
Автор та оповідач ‒ Світлана Панькова, завідувач Історико-меморіального музею Михайла Грушевського
Вартість: 100 грн.
Реєстрація на подію відкриється 18 березня! Кількість місць обмежена!
Більше інформації про проект тут
Телефон для довідок: 044- 288-28-07
Він називав Київ «українською столицею», «культурним й історичним...
Photo: Valentyn Ogirenko Kremlin invests a colossal amount...
Сьогодні всі, хто проходитиме повз Михайлівський Золотоверхий...
Усіх, хто бажає насолодитися неповторною аурою затишної садиби...