Музей працює щоденно, крім понеділка, з 10:00 до 18:00.
Київ, вул. Паньківська, 9. Тел.: (044) 288-28-07

Кадендар заходів на вересень 2018

15 вересня ‒ 15.00 ‒ Пішохідна екскурсія «Володимирський шлях»

Ви побачите Київ Михайла Грушевського: Університет Святого Володимира, де він навчався, Академію Наук − де працював. Ми прогуляємось місцями багатотисячних маніфестацій від будинку Центральної Ради до Софійського майдану, згадаємо бурхливі роки Української революції 1917 – 1920 рр., які, за словами Грушевського, «випадають народові раз на всю його історію».
Майже весь наш маршрут проходитиме Володимирською вулицею, з якою пов’язані найвищі злети й поразки Михайла Грушевського, і, зрештою, його останній скорботний шлях.

Екскурсія почнеться на подвір’ї музею на Паньківській № 9 і завершиться на Софійському майдані.
Гід – провідний науковий співробітник музею Микола Кучеренко.
Тривалість − близько 2 годин. Вартість: 80 грн.

Попередня реєстрація обов’язкова! Тел.: 288-28-07

22 вересня ‒ 11.00 ‒ новий тематичний проект “Баран-баран-буц” в рамках традиційного Культурного декрету

Дім Грушевських завжди дивує своїх гостей незвичайними проектами та знайомить не лише з захопленнями, смаками, інтересами видатного історика, а також і з його родиною. Ви вже мали нагоду почути поезії, які Михайло Грушевський присвятив своїй майбутній дружині, й чаруючі слова про свою “потішечку” — єдину донечку Катерину, яку порівнював із міфічним Мідасом. Цього разу, 22 вересня о 11 .00, на наших найменших гостей від 0 до 3 рочків зі своїми Матусями й Татусями чекають  дивовижні  розповіді про дитячі ігри та їхні забавки, які примандрували до нас зі сторічної давнини.

З Вами буде бавитись та розповідати дивовижні дитячі історії (цікаві також і дорослим!) правнучка відомого етнографа, краєзнавця, священика Марка Грушевського — кандидат філологічних наук Ярослава Левчук. Успадкувавши уподобання прадіда, вона розвиває їх у своїх наукових працях, щедро ділиться з усіма охочими зрозуміти, а що ж це за унікальне явище — наше ДИТИНСТВО.

Вартість (з дорослого): 100 грн.

Обов’язкова реєстрація: https://goo.gl/forms/nPJBs1KfU2zdj9nj2

22 вересня ‒ 16.00 ‒ Кавові історії Грушевських

Повернувшись з вакацій, маримо незабутніми подорожами й потроху вживаємося у будні. Але так хочеться вирватися з “метушні щоденних інтересів”, зустрітися з давніми друзями, переглянуть нову виставу…

Повернулися з вакацій і “Кавові історії Грушевських”, збираючи всіх охочих до приємного спілкування на затишній садибі, що на Паньківській, 9.  Ви маєте унікальну нагоду почастуватися історіями, запареними з незвичайних зерняток — листів, спогадів, щоденників, ліричних поезій Михайла Грушевського.

На Вас чекають історії про людину, для якої кава не була традиційним вранішнім напоєм чи нашвидку випитою “філіжанкою” запашного експресо. Це історії про інтелектуала й мандрівника, закоханого у старожитності, це історії про людину, якій не вистачало 24 години на добу, але яка знаходила час на спілкування з колегами, друзями, учнями. Під мелодію “бабиного літа” й аромат кави “Sub divo” будемо прислухатись до голосу пам’яті унікального Дому, який зберіг для нас чимало історій…

Попередній запис: https://goo.gl/forms/6ugQ3i1MXkqrDwTC3

або за телефоном 288-28-07

Вартість: 100 грн.

Більше інформації про проект тут

29 вересня ‒ 16.00, 19:00 ‒ Forestieri. Прем’єра імерсивного шоу

У самому серці кварталу, що звався колись Латинським, приховалась від порохів і метушні старовинна садиба, яка відчиняє свій простір для незвичайного шоу у незвичайний день – День народження її власника Михайла Грушевського!

Отож, 29 вересня лише 60 відчайдух (30 за одне шоу) у товаристві з відомим істориком і пристрасним мандрівником Михайлом Грушевським та його рідними мають нагоду під звуки італійських мелодій здійснити подорож крізь простір і час: від Венеції до Везувію, з 2018-го в 1908-й…

Імерсивне шоу “Forestieri”, створене за мотивами твору Михайла Грушевського “По світу: подорожні враження”, помандрує гостей маршрутами зачарованих Італією пілігримів минулого століття, яких італійці, а за ними й Грушевський, нарекли форестьєрами.

На Вас чекає:
– нетривіальне знайомство з Михайлом Грушевським;
– променад-фантазія будинком, наповненим спогадами та враженнями;
– келих вина на площі Сан-Марко, ароматна кава у Відні, танці на ринку Неаполя, дивовижні зустрічі в Римі й сюрпризи, таємниці яких розкриють наші головні форестьєри.

Придбати квитки онлайн можна після реєстрації
https://goo.gl/forms/faVbTle529uxHE7C2
Кількість місць обмежена

Вхід лише за інструкцією, про яку вам повідомлять після придбання квитків

Вартість квитка: 300 грн.

Більше інформації на Facebook-сторінці проекту Forestieri. Імерсивне шоу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 ЗУСТРІЧЕЙ КИЄВА З ГРУШЕВСЬКИМ: ВІРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ

Він називав Київ «українською столицею», «культурним й історичним...

WHAT TO READ, LISTEN AND WATCH TO UNDERSTAND UKRAINE BETTER?

Photo: Valentyn Ogirenko Kremlin invests a colossal amount...

145 РОКІВ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МИКОЛИ МАКАРЕНКА

  Сьогодні всі, хто проходитиме повз Михайлівський Золотоверхий...

КАВОВІ ІСТОРІЇ ГРУШЕВСЬКИХ

Усіх, хто бажає насолодитися неповторною аурою затишної садиби...

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]
×
Місце розташування

×