Музей працює щоденно, крім понеділка, з 10:00 до 18:00.
Київ, вул. Паньківська, 9. Тел.: (044) 288-28-07

П’ятий сезон «Кавових історій Грушевських»

18 травня 2015 р. Міжнародний день музеїв на Паньківській, 9 зустрічали імпрезою «Кавові історії Грушевських». Це був перший проект Історико-меморіального музею Михайла Грушевського, який відкрив «нову еру» в житті нашого Дому. За ним з’явилися і променад Ботанічним садом «Романтичні побачення з Михайлом Грушевським», і вистава в експозиції «Позаочі», і «Історичні вправи в Домі Грушевських», і фестиваль “Hrushevsky Garden Party», і пішохідний маршрут «Володимирський шлях Михайла Грушевського», і інтерактивна дитяча програма «Баран-баран-буц», і імерсивне шоу «Forestieri». Проект і далі надихає і продукує нові ідеї.

На затишній терасі під голим відкритим небом або у вишуканому салоні наші гості смакували «історії», запарені з запашних зерняток-джерелець – щоденників, листів, спогадів, поетичних творів Михайла Грушевського, і відкривали Його для себе – нового, прочитаного і непрочитаного. «Кавові історії» були дуже різні – романтичні й сентиментальні, драматичні й кумедні. Ми мандрували до далекого Тифлісу, повертались не раз до Києва, зазирали до львівських кав’ярень, «підслуховуючи» розмови Професора з його учнями, приятелями, колегами, рідними й найріднішими.

Смакуючи філіжанку «Sub divo», «Монополь», «Фамілія», «Професорівна», «ММК», «Під зорями», наші гості щораз переконувалися, що «кавові історії» зовсім не про ароматний напій. «Кавові історії» – це історії про мистецтво та філософію спілкування, якого нам часом так не вистачає!

Щиро дякуємо численним шанувальникам улюбленої імпрези за увагу, за ідеї, за назви кави, за малесеньке кавове деревце, на якому з’явилося вже чимало нових «зерняток» – нових джерел, які дозволяють щораз імпровізувати й відкривати нові й нові грані таланту Михайла Грушевського, якому не вистачало 24 години на добу, але який знаходив час на таку дорогу забаву як спілкування.

Перша імпреза п’ятого ювілейного сезону чекає нових гостей і друзів 19 травня 2019 р. о 16.00 на Паньківській, 9, щоб разом відзначити наше свято. 

Реєструйтесь на подію тут https://docs.google.com/forms/d/1Q9Sci0wkLC1O_HjQ3vwAx9hEqKNXGSThNdA1O_bXljk/edit

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 ЗУСТРІЧЕЙ КИЄВА З ГРУШЕВСЬКИМ: ВІРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ

Він називав Київ «українською столицею», «культурним й історичним...

WHAT TO READ, LISTEN AND WATCH TO UNDERSTAND UKRAINE BETTER?

Photo: Valentyn Ogirenko Kremlin invests a colossal amount...

145 РОКІВ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МИКОЛИ МАКАРЕНКА

  Сьогодні всі, хто проходитиме повз Михайлівський Золотоверхий...

КАВОВІ ІСТОРІЇ ГРУШЕВСЬКИХ

Усіх, хто бажає насолодитися неповторною аурою затишної садиби...

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]
×
Місце розташування

×