Музей працює щоденно, крім понеділка, з 10:00 до 18:00.
Київ, вул. Паньківська, 9. Тел.: (044) 288-28-07

РОЗКЛАД ПОДІЙ НА ЧЕРВЕНЬ 2019

Музей Грушевського.  <br>2019

 

 

15 червня –  11.00 в рамках традиційного Культурного декрету  презентується нова програма:

«Золота Кулюня» / або «Як ми відзначаємо Дні народження своїх малят»,

присвячена Катерині Грушевській

Як ми відзначаємо Дні народження своїх малят? Якими подарунками обдаровуємо їх у цей день? І що згадуємо про свої свята та чи зберігаємо ляльки й пухнасті медведики, машинки й конструктори, дзиґи, кубики і книжки, які презентували нам до трьох, п’яти чи десяти років Мама і Тато?

Щоб пригадати свої родинні традиції, приходьте у Дім Грушевських, де поговоримо про бали на честь іменин потішечки Михайла Грушевського ‒ єдиної й найдорожчої Катерини / Кулюнечки. Згадаємо про подарунки, які дівчинка отримувала на свої Дні народження. А головне ‒ побачимо один із них, який зберігся до наших днів із 1903 року. Ми певні ‒ він вразить усіх, і, можливо, на найближче свято своєї донечки (і синочка також) Вам не доведеться «ламати» голову й витрачати час на пошуки чогось незвичайного у нетрях дитячих маркетів.

Вартість квитка (для дорослих) – 100 грн. Діти – безкоштовно. Оплата готівкою в касі музею.

Реєстрація на подію за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1GAbEgS5LqG_wRAcETfZT3omQePyC40_RVm4EickvX6w/edit

Телефон для довідок: (044) 288 28 07

Культурний Декрет — проект групи https://www.facebook.com/groups/KyivBabyParentFriendlyPlaces/, створений для мистецького дозвілля батьків з дітьми віком від 0 до 3 років.
Усі, хто цікавитимуться іншими екскурсіями, додавайтеся до групи Культурний Декрет – музейні зустрічі для батьків з малюками.  #культурнийдекретумузеї #культурнийдекрет #музейгрушевського

 

22 червня – 18.00. – “Кавові історії з тістечками”: Дню народження Катерини Грушевської присвячені

Це історії про найбільше кохання Михайла Грушевського — його улюбленицю, єдину донечку, яку в родині всі звали Кулюня, Кулюнця, Кулюнечка. Це розповіді про талановиту самобутню дослідницю, яку Татусь порівнював із міфічним Мідасом, який дотиком своєї руки все перетворював на золото. За філіжанкою ароматної кави Вам повідають, які перші слова, складені Татом на кубиках, прочитала маленька Професорівна в чотири рочки і як одночасно вчила французьку з Аріадною Драгомановою. Як позувала Іванові Трушеві у своєму першому «плюхові» і як не вдався портрет дівчинки Михайлові Бойчукові. Помандруємо разом з Кулюнею Венецією й Помпеями, а також піднімемось на Везувій. Прислухаємося до перших музичних акордів, якими колись “зачаровувався” її вдячний слухач — песик Рікі. Побуваємо на Всеукраїнській мистецькій виставці, яку допомагала влаштовувати Катерина і де вперше експонувався її портрет, у антикварних лавках славного міста Лева, після яких Татусь частував її тістечками в кав’ярні «Віденська». Дізнаємося про подарунки до Дня народження, дитячі захоплення, перші дослідження казок Африки та Америки, сновидінь. І ще чимало цікавих історій чекають на Вас у цей день на садибі Грушевських, залитій ароматами троянд і піонів.

Вартість квитка – 100 грн.

Телефон для довідок: (044) 288 28 07

Реєстрація на подію за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1Q9Sci0wkLC1O_HjQ3vwAx9hEqKNXGSThNdA1O_bXljk/edit

 

28 червня 2019 р. – 14. 00. Історичні вправи в Домі Грушевських

Тематичний захід «Михайло Грушевський і український конституціоналізм»

За запрошенням «Democracy Reporting International»

Телефон для довідок: (044) 288 28 07

 

29 червня 2019 р. –  15.00. – Володимирський шлях Михайла Грушевського

До Дня Конституції України присвячуємо незвичайну екскурсію, де музейні зали замінять київські вулиці та майдани, а замість експонатів у вітринах будуть справжні будинки, пам’ятники, меморіальні дошки. Ми побачимо Київ Великого Українця Михайла Грушевського: Університет Святого Володимира, де він навчався, Міський театр, де насолоджувався музикою, Всеукраїнську Академію Наук, де працював. Ми пройдемо слідами багатотисячних маніфестацій ‒ від Української Центральної Ради до Софійської площі, згадаємо бурхливі роки Української революції 1917 – 1921 рр., які, за словами Михайла Грушевського, «випадають народові раз на всю його історію, або й зовсім не випадають». Майже весь наш маршрут проляже Володимирською вулицею, з якою пов’язані його найвищі злети й поразки… Для нас ця вулиця є Володимирським шляхом Михайла Грушевського − родоначальника Української Незалежності.

Маршрут пішохідної екскурсії проляже від будинку Грушевських на вул. Паньківській, 9 до Софійської площі. Його довжина − близько 3 км., тривалість − близько 2 годин.

Вартість квитка ‒ 100 грн.

Телефон для довідок: (044) 288 28 07

Реєстрація на подію за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/151rFy-N1nZU_-SomjRxNNFoFHAYy5H3vPL5ZqFYkV3Q/edit

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 ЗУСТРІЧЕЙ КИЄВА З ГРУШЕВСЬКИМ: ВІРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ

Він називав Київ «українською столицею», «культурним й історичним...

WHAT TO READ, LISTEN AND WATCH TO UNDERSTAND UKRAINE BETTER?

Photo: Valentyn Ogirenko Kremlin invests a colossal amount...

145 РОКІВ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МИКОЛИ МАКАРЕНКА

  Сьогодні всі, хто проходитиме повз Михайлівський Золотоверхий...

КАВОВІ ІСТОРІЇ ГРУШЕВСЬКИХ

Усіх, хто бажає насолодитися неповторною аурою затишної садиби...

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]
×
Місце розташування

×