РОЗКЛАД ПОДІЙ НА ЛИПЕНЬ 2019

13 липня ‒ 15.00 ‒ Пішохідна екскурсія «Володимирський шлях»
Чи хотіли б ви поринути в Київ вікової давнини − Київ Михайла Грушевського? Музейні зали нам замінять київські вулиці та майдани, а замість експонатів у вітринах будуть справжні будинки, пам’ятники, меморіальні дошки. Ми побачимо Київ Михайла Грушевського: адреси, за якими він мешкав, і Університет Святого Володимира, де він тоді навчався, Міський театр, де насолоджувався музикою, Академію Наук, де працював… Ми пройдемося слідами багатотисячних маніфестацій від Української Центральної Ради до Софійської площі, згадаємо бурхливі роки Української революції 1917 – 1921 рр., які, за словами Михайла Грушевського, «випадають народові раз на всю його історію, або й зовсім не випадають». Майже весь наш маршрут проляже Володимирською вулицею, з якою пов’язані його найвищі злети й поразки… Для нас ця вулиця є Володимирським шляхом Михайла Грушевського. Маршрут пішохідної екскурсії проляже від будинку Грушевських на вул. Паньківській, 9 до Софійської площі. Його довжина − близько 3 км., тривалість − близько 2 годин.
Вартість квитка ‒ 100 грн.
Телефон для довідок: (044) 288 28 07
Реєстрація на подію за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/151rFy-N1nZU_-SomjRxNNFoFHAYy5H3vPL5ZqFYkV3Q/edit
20 липня ‒ 11.00 ‒ Культурний декрет ‒ “Леле, леле, лелесенько, засни, моє малесеньке!”: лекція і майстер-клас зі співу колискової.
Лектор: Марина Сніжна, науковий співробітник Інституту психології ім. Г. Костюка.
Під час майстер-класу поговоримо про важливість колискового співу у традиційній культурі та сучасному життєвому світі. Розглянемо своєрідність українських колискових серед колисанок різних народів світу.
Окрім того, ми розглянемо властивості колискової пісні: від заспокійливої, знеболювальної та охоронної до естетичної, комунікативної та світоглядної. Майстер-клас допоможе зрозуміти механізми впливу колискового співу на дитину та матір, вивчити основні мелодії українських народних колискових пісень, розглянути їх сенс, усвідомити невербальний аспект простору колискового співу (особливості голосу, інтонації, дотики ).
Ще Марина Сніжна розповість чи варто сюсюкати з дитиною, і якою має бути мова, спрямована до дитини (так звана «infant-direct speech»). Як налаштувати голос, щоб він став цілющим саме для вашої дитини. А також про що свідчать дослідження науковців щодо впливу материнського голосу і співу на дитинку в утробі, новонароджених та передчасно народжених малят. Які бувають екологічні способи заспокоєння немовлят і вкладання в ліжко старших діточок. Отриманий досвід дозволить розширити вікові межі застосування колискових, створити теплу емоційну атмосферу в родині, віднайти новий спосіб психологічного розвантаження.
Вартість — 100 грн. з дорослого
Діти ‒ безкоштовно.
Кількість місць обмежена!
ОБОВ’ЯЗКОВА попередня реєстрація:https://docs.google.com/forms/d/1GAbEgS5LqG_wRAcETfZT3omQePyC40_RVm4EickvX6w/edit
Телефон для довідок: (044) 288 28 07
Культурний Декрет — проект групи
https://www.facebook.com/groups/KyivBabyParentFriendlyPlaces/, створений для мистецького дозвілля батьків з дітьми віком від 0 до 3 років.
Усі, хто цікавитимуться іншими екскурсіями, додавайтеся до групи Культурний Декрет – музейні зустрічі для батьків з малюками.
#культурнийдекретумузеї #культурнийдекрет #музейгрушевського
27 липня ‒ 18.00 ‒ “Кавові історії Грушевських”
Затишна садиба на Паньківській, 9 чекає гостей, охочих поласувати історіями, запареними з незвичайних зерняток — листів, спогадів, щоденників, ліричних поезій Михайла Грушевського. Ці історії про людину, для якої кава не була традиційним вранішнім напоєм чи похапки випитою філіжанкою запашного експресо. Ці історії про інтелектуала й мандрівника, закоханого у старожитності, про високоповажаного професора, котрому не вистачало 24 години на добу, але який знаходив час на спілкування з колегами, друзями, учнями. Чекаємо на Вас в Історико-меморіальному музеї Михайла Грушевського на Паньківській, 9 у суботу, 27 липня, о 18.00
Вартість квитка – 100 грн.
Телефон для довідок: (044) 288 28 07
Реєстрація на подію за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1Q9Sci0wkLC1O_HjQ3vwAx9hEqKNXGSThNdA1O_bXljk/edit
Він називав Київ «українською столицею», «культурним й історичним...
Photo: Valentyn Ogirenko Kremlin invests a colossal amount...
Сьогодні всі, хто проходитиме повз Михайлівський Золотоверхий...
Усіх, хто бажає насолодитися неповторною аурою затишної садиби...