Музей працює щоденно, крім понеділка, з 10:00 до 18:00.
Київ, вул. Паньківська, 9. Тел.: (044) 288-28-07

Розклад подій у травні 2018

Пропонуємо ознайомитися з розкладом наших заходів у травні 2018 року.

 

12 та 26 травня – 16.00 – «Кавові історії Грушевських»

Імпрези про мистецтво й філософію спілкування — тривають. Інтелектуал, людина фундаментальних проектів, якій не вистачало 24 години на добу — такого Михайла Грушевського знають усі, хто цікавиться українською історією. А от як знаходив він час на відпочинок, спілкування з колегами, учнями, приятелями? Де проходив перші майстер-класи філософії спілкування? Хто пристрастив його до славних львівських кав’ярень? Що таке “редакційні бали” початку ХХ століття на Хрещатику, 40? Які секрети “запарювання” кавових історій? І як смакує кава “Sub divo” й “Професорівна”? Про все це Ви дізнаєтесь, вирвавшись із “метушні щоденних інтересів” і завітавши у Дім Грушевських на Паньківську, 9.
Автор проекту – Світлана Панькова
Вартість: 60 грн. Кількість місць обмежена! Попередній запис за тел. 288-28-82, або у коментарях в події на фейсбуці
Більше інформації про проект тут

18 травня – 19.00 – «По світу: З подорожніх вражень»

Запрошуємо Вас на благодійний вечір, організований Музеєм Михайла Грушевського разом з БФ «Таблеточки» до Міжнародного Дня музеїв. Ми хочемо привернути увагу до спогадів, що пережили час і стали перлинами літератури, у цьому нам допоможуть сучасні українські культурні та громадські діячі.
Всі отримані кошти будуть передані на потреби дітей з онкологічними хворобами. Мінімальний благодійний внесок становить 100 грн.
Більше про захід можна прочитати тут
Подія на фейсбуці

20 травня – 15.00 – Пішохідна екскурсія «Володимирський шлях»

Музейні зали замінять київські вулиці та майдани, а замість експонатів у вітринах будуть справжні будинки, пам’ятники, меморіальні дошки. Ви побачите Київ Михайла Грушевського: Університет Святого Володимира, де він навчався, Академію Наук − де працював. Ми прогуляємось місцями багатотисячних маніфестацій від будинку Центральної Ради до Софійського майдану, згадаємо бурхливі роки Української революції 1917 – 1920 рр., які, за словами Грушевського, «випадають народові раз на всю його історію».
Майже весь наш маршрут проходитиме Володимирською вулицею, з якою пов’язані найвищі злети й поразки Михайла Грушевського, і, зрештою, його останній скорботний шлях.
Екскурсія почнеться на подвір’ї музею на Паньківській № 9 і завершиться на Софійському майдані.
Гід – провідний науковий співробітник музею Микола Кучеренко.
Тривалість − близько 2 годин. Вартість: 60 грн. Попередня реєстрація обов’язкова! Тел.: 288-28-82 або в коментарях в події на фейсбуці

26 травня – 11.00 – Культурний декрет

Традиційно чекаємо на батьків з немовлятами від 0 до 3 років на «Культурний декрет». Анонс  та відкриття реєстрації чекайте на нашій сторінці фейсбук
Вартість: 40 грн. з дорослого; дітям – безкоштовно.

26 травня – 15:00 – Екскурсія-прогулянка: «Романтичні “побачення” з Грушевським»

Гадаєте, що Михайло Грушевський усе життя не «вилазив» з бібліотек, архівів, лекцій чи засідань наукових товариств, а молодечі розваги та дівочі серця були йому зовсім байдужі? Тоді Вам неодмінно треба прийти на «побачення» з іншим Грушевським: не істориком чи політиком, а звичайним симпатичним молодим хлопцем, на долю якого випало пережити глибокі, романтичні почуття!
На екскурсії Ви дізнаєтесь цікавинки про студентський побут, відпочинок, дружні та романтичні взаємини Михайла, а також чим були пам’ятні для нього стежки університетського ботанічного саду.
Автор проекту – Ганна Кондаурова.
Вартість: 60 грн. Запис на екскурсію є обов`язковим: (044) 288 28 82  або у коментарях події на фейсбуці

27 травня – 15:00 Вистава у інтер’єрі «Позаочі»

Ви побували майже в усіх театрах Києва? Переглянули всю класику й насолодилися новаторськими підходами модерного театру? Розмірковуєте, чим би ще себе здивувати? Тоді завітайте на «виставу в експозиції» Музею Михайла Грушевського! І Ви отримаєте нагоду послухати розповіді про те, як святкували академіки свої ювілеї у 1920-х. А ще чимало історій із повсякдення свого шановного Пана Професора повідає простодушна домашня робітниця родини Грушевських і не зовсім простодушний двірник. І все це — позаочі… Бо газетярі на 60-річний ювілей Михайла Грушевського запізнилися.
Не запізнюйтесь! Вистава у виконанні ще не заслужених акторів — співробітників Музею Грушевського, — яка перенесе Вас у 1926 рік.
Вартість: 70 грн.
Зверніть увагу, що кількість місць обмежена.
Попередній запис обов’язковий за телефоном 288-28-82, або в коментарях події на фейсбуці

Підписуйтесь на наш канал в telegram та будьте завжди в курсі найсвіжіших новин Музею Михайла Грушевського у Києві

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 ЗУСТРІЧЕЙ КИЄВА З ГРУШЕВСЬКИМ: ВІРТУАЛЬНА ПОДОРОЖ

Він називав Київ «українською столицею», «культурним й історичним...

WHAT TO READ, LISTEN AND WATCH TO UNDERSTAND UKRAINE BETTER?

Photo: Valentyn Ogirenko Kremlin invests a colossal amount...

145 РОКІВ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ МИКОЛИ МАКАРЕНКА

  Сьогодні всі, хто проходитиме повз Михайлівський Золотоверхий...

КАВОВІ ІСТОРІЇ ГРУШЕВСЬКИХ

Усіх, хто бажає насолодитися неповторною аурою затишної садиби...

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]
×
Місце розташування

×